Mé služby

Věnuji se práci poradce v oblasti změny životního stylu a z osobní zkušenosti vím, že je potřeba k tělu přistupovat holisticky. Jde o celistvý přístup ve stavu zdraví i nemoci. Neoddělovat tělo od duše. Věnovat se  fyzickému tělu a neopomenout ani psychickou stránku. Proto jsem si z toho všeho, co jsem se léta učila vybrala témata, která na sebe navazují. Jedna složka se propojuje s těmi ostatními a navzájem se doplňují a synergicky podporují.

Projekt ŽIVOT jako DUHA nabízí tyto služby:

Metamorfní technika

Metamorfní technika  vyladí energetický okruh v těle a se změnou myšlení, jiným přístupem a změnou ve vidění okolního světa, lze pak ve svém životě něco měnit dál.

Výživa & Zelené potraviny ZP

Chlorella a mladý Ječmen & poradenství

Pokud člověk ve svém životě CHCE něco změnit, zelené potraviny jsou prvním krokem. ZP pomalu a pečlivě tělo očistí (nejen na fyzické úrovni), ochrání od dalších škodlivých vlivů a především tělo vyživí, aby si mohlo udržovat své životní funkce jeho přirozeným zbůsobem samo.

 

Reflexní masáž chodidel & diagnostika

   Na každém chodidle máme asi sedmdesát tisíc nervových zakončení a při tlaku na ně ovlivňujeme celé tělo.  NReflexologové léčí nemoci určitých částí      těla masážemi reflexních oblastí na chodidlech. Jednotlivé oblasti mají k částem těla určitý vztah. 
 

Masáž zad a šíje / Reiky terapie

Bolest zad a krku nám ukazuje zátěž, kterou si nosíme ať už dny či měsíce, ale i roky. Nejde jen o blokaci na těle, ale v postoji k situacím, které denně řešíme. K masáži přistupuji intuitivně. Nechám se vést řečí těla, které mi samo ukáže, kde je zablokovaná nejen fyzická část, ale i ta energetická. 

 

Spirituální terapie & Psychosomatika  &  Poradna v oblasti změny životního stylu

Nejde oddělovat tělo od duše nebo duši od těla. Bez jednoho by nebylo druhé a naopak. Naše prožívání je alfou omegou toho, co nám říká naše tělo. Jak k nám skrze tělo naše duše promlouvá.

 

 Ženské harmonizační masáže

Ženské masáže  jsou pro každou ženu zakladní péčí o sebe. Aby se žena spojila se svou ženskou sílou, potřebuje cítit bezpečí a uvolnit se. Tyto masáže jsou klíčem k sobě samé.

 

Regresní terapie

Hlubinná regresní terapie je svým přístupem jedinečná v řešení témat, které se nám staly. Situace, které nás ovlivňují i teď, kdy se "nic" neděje, ale přesto jsou naše reakce a prožívání ovlivňovány tím, co se stalo v minulosti ( nedávno i dávno minulé ) , tím co se nedá změnit.

 

 

Přírodní kosmetika

další mojí vášní je domácí výroba přírodní kosmetiky. 

Pro informaci o produktech mě prosím kontaktujete na tel. +420 608 924 878 nebo na emailu : andrea.sefcíková@seznam.cz

 

 

 


 


Kontaktujte nás