DOTAZ JAK SI SAM POMOCI PRI NEMOCI

28.01.2019 11:56

Níže mnou popsaný postup byla reakce na přízpěvek na fb. zde:

https://terrywahls.com/about/about-terry-wahls/

Časový rozestup mezi fotkami = 1 rok (2007-2008)

Diagnóza = roztroušená skleróza.

Kdo je na fotkách = profesorka medicíny Dr. Terry Wahls.

Jak to dokázala?

Vyléčil ji kolega? Ne.
Léky? Ne.
Je šarlatánka? Ne.
Změnou stravy? Ano.
Doplnění potřebných vitamínů? Ano.
Zahojením střeva? Ano.
Cvičením? Ano.
Technikami na zvládání stresu? Ano.
Dalšími úpravami a změnami v životě? Ano.

Skoro to vypadá jako návod k otestování při léčbě roztroušené sklérózy.

Vždy mě fascinuje, když studovaný lékař dojde k takovému výsledku. A druhá věc mě fascinuje, že hned druhý den to nezačnou zkoušet jiní lékaři pro své vybrané pacienty.

Paní doktorka si prostě vše nastudovala z pohledu funkční medicíny a místo toho, aby řekla, že je to blbost, tak to vyzkoušela. A ono to zafungovalo.

Můj komentář:

Stejný postup jsem zaujmula já ve vztahu k sobě u diagnoz jako revmatoidní artritida a endometrioza, kterou jsem si hýčkala 15 let. 
Dnes jsem sedmým rokem zdravá a odstranuji "pouze" následky léků co jsem brala 15 let. Ty mi zablokovaly celé vnímání sebe jako ženy a oslabily imunitu, která zapříčinila další diagnozy jako precanceroza děložního čípku (podotýkám dost vážná) a další nemoci, které mě vždy odrovnaly na celá léta. 

Jsem ráda, že jsem se vydala na cestu za převzetím zodpovědnosti za své zdraví a dnes předávám dál vše, co jsem se naučila. Když člověk začne se změnami ve všech rovinách popsaných výše, tak k uzdavení dochází opravdu rychle.

Další dotazy jsem dostala zprávou a zde je odpověď : odpověď se týká i dotazu  "jak se zbavit endometriozy"

K tomu je dodám že nejde ani o zbaveni se nemoci, Jdee o jeji pochopeni a prijeti. Co nam ma nemoc sdelit za informaci. Proc se zrovna tato nemoc nam projevila tak, jak se projevila.

Jse o uceleny postup a rozpletani rodinych vazeb a pochopeni naseho vnimani. To je ta psychicka rovina a ta fyzicka je ve zmene stravy a zmeny zivotniho pristupu. Vse se vyviji a jde o proces. Jednoznacne neni nic a co platilo u me u vas bude platit v trochu jine rovine podle vaseho osobniho pribehu a pristipu. 

 

DOTAZ JAK SI SAM POMOCI PRI NEMOCI" REVMA"

"Dobrý den..náhodou jsem narazila na váš komentář a zaujalo mě že jde řešit revma jinak než leky? Zjistili mi to před 5ti lety a brala jsem 8leku denne a to jsem vzdala ale vraci se mi bolesti, poradíte mi prosím."

ZDE MUJ POHLED A MUJ PRISTUP

Vse co jsem k tomu napsala plati vseobecne na vsechny nemoci. Vse se to tyka zmeny v zivote. V pristupu k sobe.

V dobe kdy jsem ja mela bolesti na rukach, ze jsem rano bolesti a ztuhlosti nedokazala ruku otevrit, tak jsem po dvou letech brani leku( davky mi stale zvysovali a pak pridali prednison) jsem se zavala zabyvat psychosomatikou a zacala hledat souvislosti.

 Leky vysadila a z " revmataku v Praze" jsem odchazela se slovy v zadech pani doktorky: " kdyz si myslite, ze je to v hlave..., ale mozna vic takovych jako jste vy".

Davala jsem si otazky typu:
Co nemam ve svych rukach? Co v zivote mi unika a ridi to nekdo jiny? S tim jsem zacala pracovat na hlubsi urovni a k tomu zacala cistit fyzicke telo. 
Kyselost v kloubech zpusobuje, ze se v nich usazuje vse co telo neni schopno samo prirozene vyloucit. Takze vysadit vsechny kyselinotvorne potraviny a jist co nejvice zasadotvornych potravin. 
Ocistovat telo různymi postupy a metodami (Např. klystýr), zahrnout do stravy zelene potraviny ( vice info zdeVýživa & Zelené potraviny   ) a jist co nejvice vyzivove hodnotnych potravin.
Ucit se dychat-klidne a hluboce. A pomalu se to zacne menit. Vytrvejte! 
Jeste dalsi cca dva roky se mi bolesti a otoky kloubu vracely, a vzdy jsem se vratila k tomu co mi zase unika pod rukama a vzdy to nasla. 
Neustale si brat zpet zodpovednost za sve zdravi a nejen zdravi! 
A afirmovala: poustim se vseho ceho se nevedome drzim a uvolnuji tim misto pro vse nove. S Laskou poustim vse co mi uz neslouzim a prijimam nove.

Prestala pouzivat mikrovlnku a prestala jist maso. Naucila se pracovat s energii a ucit se o sobe to co bylo ukryte.

Vypracovala si seznam konzervanti a s nim kupovala jen to co neobsahovalo tyto jedy.

A tak porad do kola vyse popsane. Tim si clovek udrzuje rovnovahu mezi telem a mysli. Cisti tim oboje najednou.

Tak hodne zdaru !!!

V případě , že nevíte co kupovat za potraviny či jak na tu životní změnu, přijďte si popovídat a vše spolu probereme a najdeme v tom zaběhnutém koloběhu místo kudy se vydat na cestu za tím co nás činí svobodnými a tím pádem šťastnými.
Isabel

 

—————

Zpět