PŘESAHY UŽÍVÁNÍ ZELENÁČŮ

18.12.2017 18:46

PŘESAHY UŽÍVÁNÍ ZELENÁČŮ

Člověk se všeobecně zaměřuje spíše na věci, které ho tíží. Podle tohoto přístupu byla stejně tak vytvořena i tabulka účinků zelených potravin, která má mapovat nedostatky a potíže každého z nás. Princip je ten, že si každý vyplní políčko u příslušného problému, kterým trpí, popřípadě si doplní ten svůj osobní. Může tak na první pohled vidět, jak mu zelené potraviny mění kvalitu života.

Sama zelené užívám 20 let. Tu NAŠÍ značku užívám 3 roky a má volba byla správná. Rozdíl jsem pocítila už jen při ochutnání, a to mi dalo jasnou informaci o tom, že je to pro mé tělo to správné.

Sama jsem rychle začala vnímat co se v mém životě mění. Všímala jsem si, že nemám tolik hlad a když si dám ječmen před během či plaváním, tak mám pocit, že mi nohy nad zemí létají a voda se mnou vytvoří spojení. Když už jsem se zmínila o užívání zelených při sportu tak dodám, že chlorellu beru cca 1 hod po sportu. Chlorella mi pomůže vyplavit vše co se aktivitou uvolnilo a pomůže v rychlejší regeneraci tkání. Zkuste sami a uvidíte ten rozdíl.

To, že mi zelené dodaly energie je asi první očekávaný efekt. Tak se i stalo a začala jsem vnímat co mi zelené začínají přinášet dál. A to= 

ZMĚNU MYŠLENÍ. Začala jsem opouštět vnímání toho co mě tíží a začala si všímat více toho co mi přináší.

Vše je vývoj, a i mě to trvalo spoustu let, jak vidíte, ale inspirací k napsání těchto řádků jste mi byly vy. Moji klienti. Moji přátelé, protože více jak s polovinou jsem v užším vztahu. Ať už v mém životě tito lidé byly dříve nebo jsme se seznámili díky zeleným potravinám, stali jsme se přáteli a naše vztahy se prohlubují a sílí. Tzn., že zelené VYLEPŠUJÍ MEZILIDSKÉ VZTAHY A PROHLUBUJÍ DŮVĚRU MEZI NÁMI.

Lidé, kteří svůj život vezmou do svých rukou a začnou svůj život VNÍMAT, začínají pozorovat, jak se jejich potřeby mění.

Někoho k tomu dovede nemoc, někdo hledá způsob, jak svému tělu dát něco víc.

Pozorováním jsem zjistila, že jde právě o tu skupinu lidí, která se posunula do horní části Maslowovy pyramidy potřeb, do které patří vedle osobního růstu, osobní naplnění, zkoumání svých životů a hledání cest k jejich naplnění. Buď se seberozvojem už zabývají nebo jejich prvním krokem je právě rozhodnutí začít užívat  ZELENÉ POTRAVINY

Myslím, že jsme na tyto změny nastaveny evolučně. Když se podíváme několik desítek zpět do minulosti, co naši předkové řešily? Zajištění základních potřeb (první roviny Maslowovy pyramidy potřeb). Starali se o to, aby měli co jíst a kde v bezpečí přespat a přežít.  V dnešní době není tak náročné zajistit jídlo a střechu nad hlavou. Člověk má tak prostor zabývat se vyššími principy života a zaměřit se více na své osobní potřeby a obrátit se do svého nitra a hledat odpovědi na ty své osobní otázky.

Člověk si vnese užíváním zelených potravin do života řád. Každodenní rituál míchání zeleného ječmene a chroupání či polykání chlorelly dává člověku vědomou pozoronost tomu co do svého těla dávám.

S tím je spojeno i to, co ze svého těla vypouštím .

Člověk po nějakém čase začne vnímat, že nejde jen o jídlo, které vyživuje či naopak zabíjí naše tělo, ale jde i o informace a energie lidí , kterými se obklopujeme.

Začneme si vybírat co chceme vědět, co poslouchat a od koho. A tím se  s další přirozeností mění naše kvalita života.

Proto jsem vytvořila druhou tabulku PŘÍNOSŮ užívání zelených potravin, kde se zaměřuji na pozitivní náboj , který nám do života vnesou právě zelenáči. 

Člověk je nastaven na vnímání problémů , NE na vnímání přínosů. Je potřeba toto nastavení měnit.

Každý trpíme nějakým problémem a pokud nás něco trápí tak na to neustále myslíme, nebo nám bolest ani nic jiného nedovoluje. Jakmile se ale dostaneme do svého přirozeného stavu, připadá nám to tak samozřejmé, že nám vůbec nepřijde, že to kdysi bylo jinak. Na potíže, bolest či problém si prostě nevzpomeneme.

Proto je dobré mít vše zapsané a vědomě přistupovat k sobě v této otázce vnímání sebe sama.

Takto jsem provázela své klienty a takto jim vysvětlovala, proč je dobré si zaznamenávat své problémy. Teď jsem došla do bodu, že je stejně dobré ne-li podstatnější si začít zapisovat co nám naopak přibylo, když denně pijeme a polykáme zelené zdraví. Tím se naše orientace na to, co nás trápí bude měnit na to co nás baví a z čeho máme radost.

Tabulku přikládám a vy sami si do ní zapisujte další přínosy, které jsou pro vás tím vaším posunem vpřed. 

Účinky zelených potravin_ tabulka.xlsx (13891)

Každý jsme jiný, jsme  jedineční a každý máme své individuální potřeby a přání.

Jmenovitě mi inspirací k napsání tohoto příspěvku byla Martina Šimková  a Monika Pipinová.  Obě  začaly vnímat, že nemájí tolik hlad a že nemájí chuť na uzené potraviny. Martina mi to sdělovala s roszářenýma očima(které má často), že mi docvaklo, že už jsem tato slova od svých klientů, přátel slyšela mockrát a tím se mi pospojovaly další souvislosti výše popsané.

Čím méně škodlivých látek budeme konzumovat, tím jich méně budeme vypouštět a to v podobě nelaskavých slov a  prožíváním negativních emocí.

Zelené potraviny v sobě nesou informace v souvislostech. Sami jsou v souvislostech poskládané a kdybychom z nich vyndali jednu složku, jejich přínost by byl stejný jako chemicky vyrobené doplňky.

Příroda je jediný úkaz, který ví co dělá a já děkuju za to, že jej můžeme využívat a doufám,

že to bude hodně dlouho.

                                  A pokud stále váháte s užíváním zelených potravin, prostě je zkuste a teprve potom si vytvořte názor.

          Svůj vlastní !

 

Pro více informací o zakoupení produktů či registraci mě kontaktujte na tel:608294878

 

 

 

 

—————

Zpět