PREVENCE aneb proč NE/očkovat

25.05.2018 00:00

 

ZDRAVÍM VŠECHNY ŽENY A NEJEN TY (neboť se to v budoucnu bude týkat i chlapců),

https://svobodnenoviny.eu/holky-prosim-nenechte-se-ockovat/

jsem moc ráda, že je mezi námi čím dál více lidí, kteří začínají používat selský rozum, když to tak řeknu a dají si dvě a dvě dohromady. To z počtů stačí k tomu, aby bylo jasné o co farmaceutickému průmyslu jde. Sama jsem vystudovaná dětská sestra, vím o čem je
zdravotnictví a měla jsem tu "čest" vše nahlédnout i jako pacient. Bohužel. 15 let jsem byla v jejich zajetí a pouze vystoupení z řady konzumního světa mi zachránilo nejen dělohu, ale i život. Chirurgie mi určitě pomohla, vhodně indikované operace (které ovšem řešily je velkou bolest a to na krátkou dobu), hlavně zlaté ruce některých lékařů. Následná léčba mi, ale nadělala tolik paseky, kterou se snažím již šestým rokem napravit. Ráda se s vámi podělím o svůj příběh, který je na mých stránkách. Ve skratce tedy, ale můžete mi napsat a ráda Vám na vše odpovím. Bohužel i já jsem se nechala v té době (před 6 lety ) naočkovat a věřte, že strach je velký strašák a uděláte cokoliv, aby jste nepřišly o dělohu, když máte za sebou dvě operace díky dost alarmujícímu nálezu, ale dnes, se svým vědomým přístupem k životu a ke všemu co dělám bych na očkování nešla. Proto se i moje práce nasměrovala na PREVENCI ve všech směrech a mým posláním je mezi lidi šířit toto podvědomí.

 

PREVENCE je základní věcí, které by se mělo učit na školách. Ale to by bylo kontraproduktivní pro farmakologický průmysl....jak z tohoto kolotoče vyskočit? Začít sami! Sami si uvědomit, že za svá těla, naše zdraví si zodpovídáme sami a je tedy jen na nás, co budeme jíst, pít, jakou léčbu zvolíme a jak se o sebe budeme starat i po stránce psychické. Spousta lidí se stará o svoje těla...tedy pouze o svaly v posilovně například, ale co duše? Ta očistu nepotřebuje? Mezi mými klienty je spousta těch, kteří už si uvědomují souvislosti mezi fyzickým tělem a emocionální stránkou a řeší svoje trable, které jim brání žít takový život, jaký chtějí. Ať už jim v tom brání nemoc nebo staré programy chování. Ti, kteří přešli ze stavu nemoci ke stavu zdraví si uvědomují jak důležitá je PREVENCE a že POSILOVÁNÍ IMUNITY je základem spokojeného života. Osobního i společenského. Neboť pokud je spokojený jedinec, je i skupina.

Na mých stránkách se dozvíte jak s PREVENCÍ začít a jakými prostředky docílit spokojeného života. 

přokládám odkazy, kde je problematika očkování již dobře a přehledně zpracována.

 www.slobodavockovani.sk/news/ockovani-poruchy-vyvoje-a-imunity-u-deti-1-cast/

www.rizikaockovani.cz/

 

Vaše Isabel

 

 


—————

Zpět